Praktikos

Kokios praktikos gali tapti savipagalbos priemone, kai jaučiate, kad jūsų viduje vyksta  dialogas su kitais žmonėmis, dėl to, kad jūs šių emocijų, minčių neišsakote tiesiogiai, o jūsų viduje viskas sproginėja nuo neišsakytų minčių.

Norite, kad žmonės būtų jums dėmesingi, o vyras-partneris nuolat užpildytų jus meile ir šiluma. Bet deja, sutinkame tokius žmones, kurie dažnai būna panašūs į mus ir abu nori to paties. Meilės ir dėmesingumo. Taip gaunasi, kad abu vaikšto tarsi "ištiesta ranka" ir neturi kuo pasidalinti, nes mes negalime kitam duoti to,ko patys neturime. Kaip tai ištaisyti?

Yra daug būdų. Tai asmeninės konsultacijos, kurių dėka specialistas padeda labiau suprasti save, savo jausmus, išsivaduoti nuo emocinių toksinų, padeda sustiprinti pasitikėjimą, atstatyti savivertę.

Viskas prasideda nuo mažų žingsnelių. Viena iš savipagalbos priemonių ką galite daryti savarankiškai , tai terapinių laiškų rašymas.

Skirkite laiko sau, sukurkite sau malonią atmosferą ir leiskitės į savo sielos gelmes. Išlaisvinkite viduje slypinčias emocijas, kurios nuodija jūsų sielą ir kūną. Sustiprinkite ryšį su savo vidiniu vaiku. Susitikite su savimi iš naujo, atleiskite sau. Rekomenduoju atlikti 3 praktikas:

1.Kaip išsiugdyti laimingos moters būseną ir atsikratyti nuoskaudų.

Atsikratyti nuoskaudų, tai pirmiausia yra sielos higiena. Mes visada turime kam atleisti arba paprašyti atleidimo. Tačiau pirmiausia turime atleisti sau pačiam.Kai nuoširdžiai atleidžiame, mumyse atsiveria didžiulis potencialas, didžiulis energijos, kūrybos srautas.

2.Terapinė praktika "Susitikimas su savimi"

Kaip dažnai peikiate, priekaištaujate pati sau, esate nepatenkinta savimi. Kokias būsenas savyje nešiojate ir pati sau dovanojate? Tai susitikimas su pačia savimi, tai gražus savęs priėmimas ir užpildymas tuo, ką norite gauti iš gyvenimo..

3.Terapinis laiškas " Mano vidinis vaikas"

Jei vaikystėje gavote pakankamai meilės, tuomet būnant suaugusiu, jums lengviau pasisemti stiprybės iš šio resurso.

Jei jaučiate, kad net tada, kai jūsų abu tėvai jus mylėjo, jūs meilės aruodas nepakankamai užpildė, tuomet būdama suaugusia moterimi, jūs pati sau galite skirti šį brangiausią šaltinį. Jūs dabar pati sau esate mama ir tėtis.

Tik susitelkus į savo vidinius pojūčius mes galime susigrąžinti sau vidinį spindėjimą, gyventi ramybėje, džiaugsme nereikalaujant iš kitų to, ko mums trūksta. Laime ir meile mes galime prisipildyti bet kokiame amžiuje, tik svarbiausia reikia skirti tam laiką , laiką susitikimui su savimi..

Šios praktikos yra nemokamos. Registruokis ir praktikas gausi į savo el.paštą.