APIE MANE


Sveiki, Esu Lina. Harmoningi žmonės įkūrėja. Šis pavadinimas gimė ne šiaip sau. Žmogus yra vieninga sistema, kuri turi funkcionuoti harmoningai. Mums visko reikia: sveikatos, gražių santykių, geros materialinės padėties, savirealizacijos.

Sritys kuriose esu praktikė tinklinė rinkodara, pardavimai, sveikatos ir grožio pasaulis, psichologija. Tai nuolatinis darbas su žmonėmis paremtas santykių ir ryšių kūrimu. Pristatymai, motyvacijos, saviraiška, nuolatinis savęs tobulinimas paskatino mane gilintis į psichologiją kaip geriau ir efektyviau kurti santykius šeimoje, su vaikais su draugais su partneriais,kaip išlikti balanse šiuolaikiniame nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

Baigiau daug įvairių savęs tobulinimo mokymų: Esu NLP ir koučingo praktikė, esu baigusi ir nuolat tobulinuosi intuityviosios psichologijos, psichosomatikos srityje. Teikiu individualias konsultacijas,o daugeliui savo klienčių šiandieną esu asmeninių pokyčių mentorė, nes tai darbas su žmogaus pasamonine dvasine dalimi, kur glūdi daugelis atsakymų į žmogaus negalavimų ir nesėkmių priežastis. Mano patirtis, šiandieną gali pasitarnauti patarimu, praktika, savianalize ir mano klientams.

Šiandieną savo aplinkai, klientams su kuriais dirbu noriu ir padedu puoselėti grožį iš vidaus. Viskas prasideda ne tik nuo išorinio grožio, bet ir kūno bei minčių švaros. Taip į mano gyvenimą atėjo biorezonanso technologijos. Šis organizmo harmonizavimo metodas padeda žmogui išlikti sveiku, gyventi be vaistų. Tapau biorezonanso specialiste. Nusprendžiau visas savo žinias ir patirtis sujungti į vieną. Savo mylimo vyro paskatinta įgyvendinau idėją atidaryti kabinetą, kuriame šiuo metu teikiamos konsultacijos, atliekama organizmo būklės įvertinimo diagnostika, teikiamos rekomendacijos kaip žmogus gali užkirsti kelią fiziniam ar emociniam negalavimui, tam kad padėtų sau be vaistų, kad jaustųsi lengvai, energingai ir ramiai bet kokiuose gyvenimo momentuose.
Šiandieną esu ištikima savo širdies vizijai ir tai įgyvendinu su sielai mielais ir mylimais žmonėmis. Šiandieną kuriame Harmoningų žmonių bendruomenę, kuri būtų sveika fizine ir dvasine prasme. Kviečiu tave prisijungti, kurti šį gėrį kartu.
"Jei žmogus ryžtingai seka savo širdies svajonėmis ir siekia gyventi tokį gyvenimą, kokį įsivaizduoja, sėkmė jam nusišypso pačiomis netikėčiausiomis akimirkomis"