MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

Egzistuoja tūkstantis ligų, bet sveikata tėra viena. L. Borne

LIFE EXPERT

Biorezonansas - labai silpnos elektromagnetinės bangos, kurios yra natūralios žmogui. Pritaikant šias bangas išrastas biorezonansinis tyrimas, (biofunkcinis) organizmo testavimo metodas.
WebWellness testavimo pagalba galima ankstyvoje stadijoje įvertinti galimų organizmo sutrikimų atsiradimą, sureguliuoti sveikatos atstatymą bei palaikymą. Biorezonansinis tyrimas, biofunkcinis organizmo būklės testavimas šiandien priskiriamas prie pažangiausių ir siejamas su "ateities technologijomis". Pagrindinis testavimo privalumas tas, jog juo galima ląsteliniame lygmenyje užfiksuoti kokio nors organo ar jo dalies polinkį į patologiją dar prieš atsirandant pažeidimui.

Life Expert - biorezonansinis organizmo tyrimas

Tai prietaisas skirtas sekti savo ir savo artimųjų organizmo būklę namuose. Juo gali naudotis visi, kas turi bent minimalias kompiuterines žinias ar tiesiog nori pažinti savo organizmą. Viskas vyksta labai paprastai. Instaliuojate programėlę į savo kompiuterį, pajungiate prietaisą pagal instrukciją ir testuojatės.

Life Expert biorezonansinis tyrimas (natūralių biosistemų testavimo prietaisas) Jus gali sudominti jei:

• Norite sužinoti kaip užbėgti už akių neigiamiems organizmo pokyčiams?
• Norite sužinoti kaip funkcionuoja Jūsų organizmas ?
• Norite sužinoti kokią įtaka Jūsų organizmui daro stresas, nuovargis, rūkymas?
• Domina sveika mityba?
• Domina jūsų organizmo silpnos vietos?
• Domina imuniteto stiprinimas ir subalansuota mityba?

Life Expert biorezonansinis tyrimas (natūralių biosistemų testavimo prietaisas) Jums padės:

• Pamatyti kaip jūsų organizmą veikia maistas, vaistai, fizinis krūvis, stresas.
• Nustatyti organų funkcionavimo kokybę, siekiant laiku imtis sveikatinimo veiksmų
• Pamatyti kaip jūsų organai reaguoja į aplinkos veiksnius
• Nustatyti maisto produktų netoliaravimą
• Pamatyti konkrečių organų polinkį į nukrypimus.
• Parinkti indvidualias sveikatinimo programas efektyviausias Jūsų sveikatos būklei.
• Nustatyti parazitinių mikroorganizmų buvimą.
• Life Expert prietaisas testuoja net 47 pagrindinius organus ir organizmo sistemas.


Tyrimo kaina - 40 Eur.

Užsiregistravusiems pirmadieniais 14 - 16 val. Taikome 50 % nuolaida
Vietų skaičius ribotas! Susitikimo laikas derinamas asmeniškai.

Susirinkus 5 asmenų grupei atvykstame į Jums patogią vietą!Kviečiame išbandyti

LIFE BALANCE

Life Balance yra unikalus aparatas. Jo paskirtis - gerinti bendrą organizmo būklę. Kiekvienas žmogaus organas turi savus rezonansinius dažnius, kuriuos jis skleidžia. Veikiant įvairiems veiksniams šie rodmenys nukrypsta nuo normos ir atsiranda ligos rizika. Dažniausiai tokia tendencija pastebima dideliuose miestuose, kuriuose gyvenimo tempas labai greitas, dažnai patiriamas stresas. Arsenale yra 35 bazinės programos, galinčios padėti išsaugoti sveikatą ir gerą savijautą.


Pagrindinis Life Balance veikimo principas - organizmo funkcijų korekcija elektromagnetinės spinduliuotės poveikiu. Visos spinduliuotės turi tam tikrus parametrus, galinčius sąveikauti su žmogaus organizmo bioritmais. Poveikis pagrįstas tuo, kad individualiai parenkamas tam tikras dažnis, kuris, veikdamas organizmą, gali aktyvinti fiziologinius procesus, harmonizuodamas ir stabilizuodamas visus procesus, vykstančius žmogaus organizme, darydamas poveikį silpnais elektromagnetiniais signalais.


Ypatingi prietaiso Life Balance mažo intensyvumo biorezonansiniai virpesiai imituoja sveikų organų virpesius ir "perprogramuoja" organizmą sveikatai, padeda jam savaime atsigauti.
Dėmesio: Life Balance prietaisas veikia žmogaus organus, netrikdydamas energijos informacinės pusiausvyros tiek apskritai, tiek ir vietiškai (per organo projekcijos zoną), nustatydamas vidaus organus sveikam gyvenimui. Normalizuoja organizmą, suteikia galimybę pamiršti stresą ir lėtinį nuovargį.

Svarbiausias Life Balance natūralių gamtinių biosistemų koregavimo prietaiso pranašumas - galimybė sudaryti individualią automatinę programą pagal testavimo Life Expert prietaisu rezultatus, taip pat specialiai paruoštos programos aukštam sveikatos koeficientui palaikyti esant įvairiausiems išorės ir vidaus veiksniams. Be to, prietaiso savininkas gali panaudoti individualiai sudarytas profilaktikos programas rankiniu režimu. Todėl kiekvienam žmogui galima parinkti individualų profilaktikos kursą.

Manu sutiksite, kad kiekvienam žmogui turi rūpėti geros sveikatos būklės palaikymas. Nesvarbu, kiek jam metų, jis privalo mylėti, puoselėti save ir saugoti sveikatą per visą savo gyvenimą.

MASAŽAS

Gydomasis giliųjų audinių masažas - tai tokio tipo masažas, kuris yra skirtas gilesnėms raumenų audinių bei fascijų (jungiamojo audinio) grupėms. Kineziterapeutas dirba siekdamas pašalinti tirpimus, lėtinį raumenų skausmą ar mazgus. Kokybiškas giliųjų audinių masažas padeda atpalaiduoti raumenų audinius, iš raumenų pašalinti toksinus. Procedūros metu stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka, taip pat pagerėja odos funkcijos, nuo jos paviršiaus greičiau pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, pagyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla. Taip oda darosi elastingesnė bei atsparesnė neigiamiems išorės poveikiams. Masažas šalina galvos bei nugaros skausmus, pagerina bendrą kūno būseną po didelių apkrovų. Masažo metu naudojamos klasikinio, švediško bei taškinio masažo technikos.

Gydomasis giliųjų audinių nugaros ir kaklo masažas  30 min - 20 Eur
Gydomasis giliųjų audinių viso kūno masažas  60 - 70 min - 40 Eur


Higieninis veido masažas - atliekant veido masažą nerviniai impulsai greičiau keliauja į galvos smegenis, būtent todėl atsiranda teigiamas poveikis įvairiems procesams vykstantiems odoje. Tačiau kosmetinis masažas ne tik mažina raukšles, bet ir normalizuoja bei pagerina kraujo apykaitą, padeda odai "kvėpuoti", palaiko normalų veido raumenų tonusą, mažina patinimą, oda ilgiau išlieka švelni, elastinga, oda lengviau adaptuojasi prie besikeičiančių aplinkos sąlygų.

Higieninis veido masažas  20 min - 15 Eur

Aromaterapinis Raindrop masažas - unikali atpalaiduojanti procedūra, kurios metu kūnas masažuojamas su "YOUNG LIVING" eteriniais aliejais. Procedūra atpalaiduoja kūną ir sustiprina imuninę sistemą. Masažas ypatingas tuo, kad ant nugaros bei pėdų tam tikra tvarka lašinami kelių rūšių eteriniai aliejai. D. G. Young sukūrė šią procedūrą pasinaudojęs eterinių aliejų tyrinėjimų išvadomis. Remiantis jo tyrinėjimais, organizmo atstatymas vyksta ne vien masažo judesių dėka, bet ir naudojantis specialiais eteriniais aliejais. Procedūros metu naudojami 9 eteriniai aliejai, kurie padeda atpalaiduoti įtemptus raumenis, sukuria energijos pusiausvyrą, pagerina kraujotakos, virškinimo, nervų, kvėpavimo sistemas ir sustiprina kaulus bei gebėjimą susikaupti taip pat sukuria emocinės, dvasinės ir psichinės energijos harmoniją.

Aromaterapinis Raindrop masažas  60 min - 45 Eur

Sąnarių mobilizacija - tai specialisto atliekamas specializuotas, specifinis ištyrimas ir gydymas rankomis. Sąnarių mobilizacinių technikų ir gydomųjų metodų sistema skirta normaliai žmogaus kaulų-raumenų aparato struktūrai ir funkcijai atkurti, palaikyti, atliekant specialius, tikslingus judesius. Taikant sąnarių mobilizacijas specialistas savo rankų pagalba padeda atkurti taisyklingą sąnario ar slankstelio biomechaniką bei judesių laisvumą. Viena iš moderniausių ir saugiausių bei mokslu grįsta technika - "The Mulligan Concept" - mobilizacija su judesiu. Sanarių mobilizacija padeda atstatyti sutrikusią funkciją, sumažinti skausmą, gražinti judesių laisvę bei skatinti gijimo procesus. Kadangi procedūros trukmė yra neilga, tam kad pasiekti maksimalų rezultatą ją yra rekomenduojama derinti su gydomuoju masažu.

Sąnarių mobilizacija (peties, alkūnės, riešo, kelio, čiurnos, blauzdos, nugaros slankstelių) - 13 Eur

Kineziologinis teipavimas - tai metodas, kurio metu per odą yra stimuliuojama propriorecepcija, funkcionaliai stabilizuojami sąnariai ir mažinamas skausmas. Teipavimas pagerina judėjimo funkciją, sumažina skausmus, gerina kraujo ir limfos apytaką, mažina raumenų nuovargį bei įtampą.

Kineziologinis teipavimas (peties, alkūnės, riešo, kelio, čiurnos, blauzdos, nugaros) - 10 Eur