MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

Egzistuoja tūkstantis ligų, bet sveikata tėra viena. L. Borne

LIFE EXPERT PROFI

Biorezonansas - labai silpnos elektromagnetinės bangos, kurios yra natūralios žmogui. Pritaikant šias bangas išrastas biorezonansinis tyrimas, (biofunkcinis) organizmo testavimo metodas.
WebWellness testavimo pagalba galima ankstyvoje stadijoje įvertinti galimų organizmo sutrikimų atsiradimą, sureguliuoti sveikatos atstatymą bei palaikymą. Biorezonansinis tyrimas, biofunkcinis organizmo būklės testavimas šiandien priskiriamas prie pažangiausių ir siejamas su "ateities technologijomis". Pagrindinis testavimo privalumas tas, jog juo galima ląsteliniame lygmenyje užfiksuoti kokio nors organo ar jo dalies polinkį į patologiją dar prieš atsirandant pažeidimui.

Life Expert profi- biorezonansinis organizmo tyrimas

Tai prietaisas skirtas sekti savo ir savo artimųjų organizmo būklę namuose. Juo gali naudotis visi, kas turi bent minimalias kompiuterines žinias ar tiesiog nori pažinti savo organizmą. Viskas vyksta labai paprastai. Instaliuojate programėlę į savo kompiuterį, pajungiate prietaisą pagal instrukciją ir testuojatės.

Life Expert profi biorezonansinis tyrimas (natūralių biosistemų testavimo prietaisas) Jus gali sudominti jei:

• Norite sužinoti kaip užbėgti už akių neigiamiems organizmo pokyčiams?
• Norite sužinoti kaip funkcionuoja Jūsų organizmas ?
• Norite sužinoti kokią įtaka Jūsų organizmui daro stresas, nuovargis, rūkymas?
• Domina sveika mityba?
• Domina jūsų organizmo silpnos vietos?
• Domina imuniteto stiprinimas ir subalansuota mityba?

Life Expert profi biorezonansinis tyrimas (natūralių biosistemų testavimo prietaisas) Jums padės:

• Pamatyti kaip jūsų organizmą veikia maistas, vaistai, fizinis krūvis, stresas.
• Nustatyti organų funkcionavimo kokybę, siekiant laiku imtis sveikatinimo veiksmų
• Pamatyti kaip jūsų organai reaguoja į aplinkos veiksnius
• Nustatyti maisto produktų netoliaravimą
• Pamatyti konkrečių organų polinkį į nukrypimus.
• Parinkti indvidualias sveikatinimo programas efektyviausias Jūsų sveikatos būklei.
• Nustatyti parazitinių mikroorganizmų buvimą.
• Life Expert prietaisas testuoja net 47 pagrindinius organus ir organizmo sistemas.


Tyrimo kaina - 40 Eur.

Užsiregistravusiems pirmadieniais 14 - 16 val. Taikome 50 % nuolaida
Vietų skaičius ribotas! Susitikimo laikas derinamas asmeniškai.

Susirinkus 5 asmenų grupei atvykstame į Jums patogią vietą!Kviečiame išbandyti

LIFE BALANCE

Life Balance yra unikalus aparatas. Jo paskirtis - gerinti bendrą organizmo būklę. Kiekvienas žmogaus organas turi savus rezonansinius dažnius, kuriuos jis skleidžia. Veikiant įvairiems veiksniams šie rodmenys nukrypsta nuo normos ir atsiranda ligos rizika. Dažniausiai tokia tendencija pastebima dideliuose miestuose, kuriuose gyvenimo tempas labai greitas, dažnai patiriamas stresas. Arsenale yra 35 bazinės programos, galinčios padėti išsaugoti sveikatą ir gerą savijautą.


Pagrindinis Life Balance veikimo principas - organizmo funkcijų korekcija elektromagnetinės spinduliuotės poveikiu. Visos spinduliuotės turi tam tikrus parametrus, galinčius sąveikauti su žmogaus organizmo bioritmais. Poveikis pagrįstas tuo, kad individualiai parenkamas tam tikras dažnis, kuris, veikdamas organizmą, gali aktyvinti fiziologinius procesus, harmonizuodamas ir stabilizuodamas visus procesus, vykstančius žmogaus organizme, darydamas poveikį silpnais elektromagnetiniais signalais.


Ypatingi prietaiso Life Balance mažo intensyvumo biorezonansiniai virpesiai imituoja sveikų organų virpesius ir "perprogramuoja" organizmą sveikatai, padeda jam savaime atsigauti.
Dėmesio: Life Balance prietaisas veikia žmogaus organus, netrikdydamas energijos informacinės pusiausvyros tiek apskritai, tiek ir vietiškai (per organo projekcijos zoną), nustatydamas vidaus organus sveikam gyvenimui. Normalizuoja organizmą, suteikia galimybę pamiršti stresą ir lėtinį nuovargį.

Svarbiausias Life Balance natūralių gamtinių biosistemų koregavimo prietaiso pranašumas - galimybė sudaryti individualią automatinę programą pagal testavimo Life Expert prietaisu rezultatus, taip pat specialiai paruoštos programos aukštam sveikatos koeficientui palaikyti esant įvairiausiems išorės ir vidaus veiksniams. Be to, prietaiso savininkas gali panaudoti individualiai sudarytas profilaktikos programas rankiniu režimu. Todėl kiekvienam žmogui galima parinkti individualų profilaktikos kursą.

Manu sutiksite, kad kiekvienam žmogui turi rūpėti geros sveikatos būklės palaikymas. Nesvarbu, kiek jam metų, jis privalo mylėti, puoselėti save ir saugoti sveikatą per visą savo gyvenimą.

MASAŽAS

Giliųjų audinių masažas - tai tokio tipo masažas, kuris yra skirtas gilesnėms raumenų audinių bei fascijų (jungiamojo audinio) grupėms, siekdama pašalinti tirpimus, lėtinį raumenų skausmą ar mazgus. Kokybiškas giliųjų audinių masažas padeda atpalaiduoti raumenų audinius, iš raumenų pašalint toksinus. Procedūros metu stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka, taip pat pagerėja odos funkcijos, nuo jos paviršiaus greičiau pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, pagyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla. Taip oda darosi elastingesnė bei atsparesnė neigiamiems išorės poveikiams. Masažas šalina galvos bei nugaros skausmus, pagerina bendrą kūno būseną po didelių apkrovų. Masažo metu naudojamos klasikinio, švediško bei taškinio masažo technikos.
Giliųjų audinių nugaros ir kaklo masažas - 30min.- 20Eur
Giliųjų audinių viso kūno masažas- 60min. - 40Eur

Higieninis veido masažas - atliekant veido masažą nerviniai impulsai greičiau keliauja į galvos smegenis, būtent todėl atsiranda teigiamas poveikis įvairiems procesams vykstantiems odoje. Tačiau kosmetinis masažas ne tik mažina raukšles, bet ir normalizuoja bei pagerina kraujo apykaitą, padeda odai "kvėpuoti", palaiko normalų veido raumenų tonusą, mažina patinimą, oda ilgiau išlieka švelni, elastinga, oda lengviau adaptuojasi prie besikeičiančių aplinkos sąlygų. Masažo metu atliekamas veido nuvalymas, dedama kaukė.
Higieninis veido masažas  30min.- 20Eur.

Aromatinis atpalaiduojantis masažas -Procedūra atpalaiduoja kūną ir sustiprina imuninę sistemą. Organizmo atstatymas vyksta ne vien masažo judesių dėka, bet ir naudojant specialų eterinį atpalaiduojantį aliejų. Procedūros metu atsipalaiduoja įtempti raumenys, pagerėja kraujotaka, virškinimo, nervų, kvėpavimo sistemas, sustiprėja gebėjimas susikaupti, sukuria emocinės, dvasinės ir psichinės energijos harmoniją.
Aromatinis atpalaiduojantis 45min. -30Eur.
Aromatinis atpalaiduojantis 60 min - 40Eur

Klasikinis kūno masažas - Masažas pagerina sutrikusios vietos kraujotaką ir funkcionalumą, pašalina skausmą ir raumenų nuovargį, įtampą, pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, naikina spazmus, atkuria sąnarių judrumą, didina audinių tonusą ir elastingumą. Masažas gerina raumenų darbingumą, bei jų atstatymą po krūvių, nes pašalinamas nuovargis, įtempimas ir pieno rūgštis.
Klasikinis nugaros ir pečių juostos 30min -20Eur
Klasikinis nugaros ir pečių juostos 45min. -30Eur
Klasikinis viso kūno masažas 60 min - 40Eur

Bioenergetinis meridianų masažas - Tiesiogiai veikdamas biologiškai aktyvius taškus, meridianų masažuoklis didina atstatymo (gydymo) greitį ir veiksmingumą, išvalo meridianus, atkuria normalią ČI (Qi) ir kraujo tėkmę, padidina energiją kūne, atkuria vidaus organų in-Jang (Yin-Yang) pusiausvyrą.
Ši metodika yra veiksminga profilaktikai, organizmo sutrikimų atstatymui, o taip pat ir sveikatos palaikymui.
1.Šalina toksinus ir valo kraują;
2.Skatina mikrocirkuliaciją;
3.Spartina medžiagų apykaitą;
4. Fizioterapinis poveikis;
5.Suaktyvina ląstelių veiklą, stiprina imunitetą ir padeda greičiau pasveikti;
6. Mažina uždegimą, slopina skausmą, stiprina raumenis ir kaulus;
7. Reguliuoja autonominę nervų sistemą, gerina miego kokybę;
8. Reguliuoja endokrininės sistemos funkcijas;
9. Valo meridianus, pašalina kraujo sąstovį;
10. Koreguoja figūrą bei pasižymi kosmetiniu poveikiu.

Ką gali duoti viena procedūra:
-Toksinų patogeninių veiksnių šalinimas (vėjas, šaltis, drėgmė, karštis).
- Atitinka 10 masažo seansų.
-Atitinka 45 minučių limfos detoksikacijos procedūrą.
-Atitinka 1 valandos viso kūno energetinių kanalų valymui.
-Pagal riebalinio audinio sumažėjimą atitinka bėgimą 6 kilometrus.
-Atininka tris viso kūno balinimo ir drėkinimo procedūras.
-Atitnka anijonų absorbcijai 3 val. bėgyje.
-Atitinka 500 atsispaudimų nuo krūtinės, gulint.
-Ląstelių judėjimas atitinka 36 milijonus kartų.
-Atitinka 4,1 gramų toksinų išskyrimui iš vidaus organų.
Bioenergetinis viso kūno masažas 1,5val.- 35Eur
Bioenergetinis viso kūno masažas su pilvo ir veido zona 2val. - 45Eur

Limfodrenažinis masažas - rekomenduojamas esant: įvairios kilmės kojų tinimams ir pabrinkimams, kojų venų ligų profilaktikai, nusilpusiai imuninei sistemai, sulėtėjusiai medžiagų apykaitai, celiulitui, padidėjus kūno apimtims, stangrumą praradusiai odai. Masažas tinkamas esant organizmo nuovargiui, įtampai, stresui. Poveikis: lengvumo pojūtis kojose, sumažėjęs tinimas ar net sumažėjusios apimtys, suaktyvėjusi medžiagų apykaita, po masažo jausitės atsipalaidavę ir pailsėję.
Limfodrenažinis masažas nerekomenduojamas neštumo metu, sergant odos bei infekcinėmis ligomis.
Limfodrenažinis viso kūno masažas 45min.-30Eur
Limfodrenažinis viso kūno masažas 60min.-40Eur