MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

Egzistuoja tūkstantis ligų, bet sveikata tėra viena. L. Borne

LIFE EXPERT PROFI

Biorezonansas - labai silpnos elektromagnetinės bangos, kurios yra natūralios žmogui. Pritaikant šias bangas išrastas biorezonansinis tyrimas, (biofunkcinis) organizmo testavimo metodas.
WebWellness testavimo pagalba galima ankstyvoje stadijoje įvertinti galimų organizmo sutrikimų atsiradimą, sureguliuoti sveikatos atstatymą bei palaikymą. Biorezonansinis tyrimas, biofunkcinis organizmo būklės testavimas šiandien priskiriamas prie pažangiausių ir siejamas su "ateities technologijomis". Pagrindinis testavimo privalumas tas, jog juo galima ląsteliniame lygmenyje užfiksuoti kokio nors organo ar jo dalies polinkį į patologiją dar prieš atsirandant pažeidimui.

Life Expert profi- biorezonansinis organizmo tyrimas

Tai prietaisas skirtas sekti savo ir savo artimųjų organizmo būklę namuose. Juo gali naudotis visi, kas turi bent minimalias kompiuterines žinias ar tiesiog nori pažinti savo organizmą. Viskas vyksta labai paprastai. Instaliuojate programėlę į savo kompiuterį, pajungiate prietaisą pagal instrukciją ir testuojatės.

Life Expert profi biorezonansinis tyrimas (natūralių biosistemų testavimo prietaisas) Jus gali sudominti jei:

• Norite sužinoti kaip užbėgti už akių neigiamiems organizmo pokyčiams?
• Norite sužinoti kaip funkcionuoja Jūsų organizmas ?
• Norite sužinoti kokią įtaka Jūsų organizmui daro stresas, nuovargis, rūkymas?
• Domina sveika mityba?
• Domina jūsų organizmo silpnos vietos?
• Domina imuniteto stiprinimas ir subalansuota mityba?

Life Expert profi biorezonansinis tyrimas (natūralių biosistemų testavimo prietaisas) Jums padės:

• Pamatyti kaip jūsų organizmą veikia maistas, vaistai, fizinis krūvis, stresas.
• Nustatyti organų funkcionavimo kokybę, siekiant laiku imtis sveikatinimo veiksmų
• Pamatyti kaip jūsų organai reaguoja į aplinkos veiksnius
• Nustatyti maisto produktų netoliaravimą
• Pamatyti konkrečių organų polinkį į nukrypimus.
• Parinkti indvidualias sveikatinimo programas efektyviausias Jūsų sveikatos būklei.
• Nustatyti parazitinių mikroorganizmų buvimą.
• Life Expert prietaisas testuoja net 47 pagrindinius organus ir organizmo sistemas.


Tyrimo kaina - 60Eur.

Susirinkus 5 asmenų grupei atvykstame į Jums patogią vietą!Kviečiame išbandyti

LIFE BALANCE

Life Balance yra unikalus aparatas. Jo paskirtis - gerinti bendrą organizmo būklę. Kiekvienas žmogaus organas turi savus rezonansinius dažnius, kuriuos jis skleidžia. Veikiant įvairiems veiksniams šie rodmenys nukrypsta nuo normos ir atsiranda ligos rizika. Dažniausiai tokia tendencija pastebima dideliuose miestuose, kuriuose gyvenimo tempas labai greitas, dažnai patiriamas stresas. Arsenale yra 35 bazinės programos, galinčios padėti išsaugoti sveikatą ir gerą savijautą.


Pagrindinis Life Balance veikimo principas - organizmo funkcijų korekcija elektromagnetinės spinduliuotės poveikiu. Visos spinduliuotės turi tam tikrus parametrus, galinčius sąveikauti su žmogaus organizmo bioritmais. Poveikis pagrįstas tuo, kad individualiai parenkamas tam tikras dažnis, kuris, veikdamas organizmą, gali aktyvinti fiziologinius procesus, harmonizuodamas ir stabilizuodamas visus procesus, vykstančius žmogaus organizme, darydamas poveikį silpnais elektromagnetiniais signalais.


Ypatingi prietaiso Life Balance mažo intensyvumo biorezonansiniai virpesiai imituoja sveikų organų virpesius ir "perprogramuoja" organizmą sveikatai, padeda jam savaime atsigauti.
Dėmesio: Life Balance prietaisas veikia žmogaus organus, netrikdydamas energijos informacinės pusiausvyros tiek apskritai, tiek ir vietiškai (per organo projekcijos zoną), nustatydamas vidaus organus sveikam gyvenimui. Normalizuoja organizmą, suteikia galimybę pamiršti stresą ir lėtinį nuovargį.

Svarbiausias Life Balance natūralių gamtinių biosistemų koregavimo prietaiso pranašumas - galimybė sudaryti individualią automatinę programą pagal testavimo Life Expert prietaisu rezultatus, taip pat specialiai paruoštos programos aukštam sveikatos koeficientui palaikyti esant įvairiausiems išorės ir vidaus veiksniams. Be to, prietaiso savininkas gali panaudoti individualiai sudarytas profilaktikos programas rankiniu režimu. Todėl kiekvienam žmogui galima parinkti individualų profilaktikos kursą.

Manu sutiksite, kad kiekvienam žmogui turi rūpėti geros sveikatos būklės palaikymas. Nesvarbu, kiek jam metų, jis privalo mylėti, puoselėti save ir saugoti sveikatą per visą savo gyvenimą.

ASMENINĖS SESIJOS IR  MENTORYSTĖS PROGRAMA 

Kiekviena diena, tai nauja realybė. Mūsų mintys, jausmai - tai kuriantieji mūsų gyvenimo elementai. Tai ką galvojame ar jaučiame kasdieną atsispindi mūsų realybėje, kuri dažnai mūsų netenkina. Kartais ji mus baugina savo nežinomybe, nestabilumo jausmu, įvairiomis susiformavusiomis baimėmis, vaikystės traumomis, socialinės aplinkos primestais stereotipais.

Dažnai lyginame save su kitais žmonėmis, norime būti svarbūs, tapti sėkmingais, bet nepavyksta. Tai vidinės nuostatos ir įsitikinimai, mūsų pačių savęs vertinimas kaip veidrodis atsispindi per kitų žmonių bendravimą ir poelgius su mumis.

Kiekvienas žmogus turi savo užduotis, savo dvasios vedimo kelią, bet per chaosą, skubėjimą, sumaištį nebegirdime savo vidinio balso, nejaučiame savo kūno kalbos ir taip atsiranda nepasitenkinimas, kuris sukuria energetinius užspaudimus, psichosomatikos sutrikimus mūsų kūne.

Mes turime patirtį, kuri keliauja per daugelį gyvenimu keisdama savo fizinius kūnus. Mes turime gilią patirtį mylėti, jausti harmoniją, būti laisvais savo pasirinkimuose, mokėti išreikšti save, iššaukti savyje gydančia galią. Šitas vidinis žinojimas yra kiekviename iš mūsų, tik reikia jį prisiminti ir atsikratyti to, kas primesta kitų nuomonės, programos, kurios jums nepriklauso.

Padėti sau pačiam dažnai būna sunku, todėl tam reikalingas mentorius, kuris stebėtų ir išvestų žmogų iš tokių negatyvių būsenų. Todėl mano asmeninės individualios sesijos vyksta ne per loginį žmogaus intelektą, o per dvasinį - intuityvų. Ta meditatyvi būsena, kurioje žmogus gali paleisti savo vidines negatyvias būsenas, ir pakeisti projektuoti savo norimą ateitį, padėti išgyti savo kūnui, atstatyti ryšį su pačiu savimi.

Asmeninės individualios sesijos tinka jeigu jūs:

  1. Turite baimių, jaučiate nepasitenkinimą ir nerimą.
  2. Jūsų kūnas siunčia signalus per skausmą, įtampas kūne ar kitus fizinius negalavimus.
  3. Jaučiate nuovargį, įtampas darbe, negalite atsikratyti kaltės jausmo, esate aukos pozicijoj arba gyvenate toksiškuose santykiuose.
  4. Jums sunku priimti kitus žmones, jaučiate kad per mažai gaunate įvertinimo šeimoje, darbe.
  5. Norėtumėte pagerinti santykius su savo antrąja puse, vaikais, socialine aplinka.
  6. Norėtumėte padidinti savo savivertę, atrasti ir išryškinti savo stipriąsias puses.
  7. Atrasti mėgstamą veiklą, pagerinti finansinę padėti.

Norite priimti savo moteriškumą, save, savo kūną?

Sesijos vyksta on-line arba individualiai susitikus.

Kaina- 80eur. Trukme 1-2val. (priklausomai nuo kliento poreikio)