Meditatyvios praktikos

Mes moterys kiekvieną dieną susiduriame su gyvenimiškomis užduotim, kurias reikia spręsti. Turime daug rolių, kurias norisi atlikti kuo geriau. Norime būti gražios, energingos ir sveikos, jausti meilę ir ja apdovanoti savo mylimus žmones, siekti savo svajonių tikslų, karjeros. Bet dažniausiai užsisukame rutinoje, kuri įtraukia taip, kad pamirštame save, savo moteriškumą, savo vidinius tikrus norus, nustojame girdėti, jausti savo vidaus- dvasios kalbą, kūno ženklus. Tuomet jaučiame nuovargį, nepasitenkinimą, kartais tai pasireiškia skausmais, energetinių centrų užspaudimais. Taip energija nustoja tinkamai tekėti mūsų kūnu, o tuomet jaučiamės prastai.

Šios meditatyvios praktikos, padeda pasinerti į savo mintis, į vidinę erdvę, kur galite nurimti ir išgirsti save. Pajausti kas vyksta jūsų mintyse, kokie balsai skamba jūsų galvoje. Gal tai mamos ar tėčio balsai, gal darbdavio ar dar kieno nors kito, ką nešiojatės jau daugelį metų kaip savo įsitikinimus ar nuostatas.

Gal jūsų viduje yra baimes, kurios trukdo eiti savo keliu arba įveikti, išspręsti kažkokią užduotį. Viskas, kas jūsų mintyse kelia jums nerimą, baimę, nepasitenkinimą yra tik jūsų sukurtos fantazijos pagal išgyventą patirtį.

Tai mūsų vidinė erdvė užsiteršia, tad išgirsti savo tikrąjį balsą, savo tikruosius norus ir poreikius darosi labai sunku.

Šios meditatyvios praktikos, tai mini pagalbininkas, kuris padės sustoti ir sąmoningai paleisti, atsikratyti to, kas blokuoja jūsų energetinius centrus, tam kad į tą vietą galėtų įtekėti nauji resursai ir energija.

Šios praktikos padės paleisti, išvalyti jūsų vidinę erdvę nuo susikaupusios įtampos, nerimo, baimės dėl pinigų, energijos trūkumo, moteriško lengvumo. Tai tarsi mini pagalba jūsų energetinių centrų atsistatymui, išsivalymui.

1 praktika.

Šiandieną labai svarbu būti energetinėje tėkmėje, nes esame sociumo dalis ir turime daug bendrauti su žmonėmis, kad įgyvendintume savo norus, tikslus. Tai pirmasis energetinis centras, kuris atsakingas už ryšį su žeme už santykį su gimine, savo aplinka. Kuomet pirmasis energetinis centras užblokuotas, žmogui sunku jausti stabilumą, materializuoti, tai ko jisai nori.

Antrasis energetinis centras atsakingas už kūrybiškumą, energiją, lengvumą, charizmą, įtaigumą. Tai moters jėgos centras , todėl 1 praktika skirta šių centrų išsivalymui ir aktyvinimui.

2 praktika.

Trečiasis energetinis centras atsakingas už materialinę mūsų gyvenimo sferą, už pinigų pritraukimą. Tai centras, kuris apjungia visus kitus energetinius centrus. Ne veltui ji vadina saulės rezginio centru. Labai svarbu atpalaiduoti šį centrą, nes daugelis jaučia įtampą, kai galvoja apie pinigus. Turi baimių, kad pinigų gali nebūti, bijo prarasti darbą, netekti pajamų, slegia atsakomybių našta, todėl tai blokuoja šį centrą ir užkerta kelią pinigų srauto tekėjimui.

Atliekant šią praktiką leiskite tekėti visoms jūsų mintims, paleiskite visas baimes susijusias su pinigais, nes ten kur mintis ten ir energija. Atlikus praktikas stebėkite savo mintis, gal dienos ar savaitės bėgyje jums iškils nauji išgyvenimai, prisiminimai. Užrašykite juos ir atlikite dar kartą praktiką, tam kad tuos sunkumus galėtumėte paleisti.

3 praktika.

Ketvirtasis energetinis centras - širdies centras. Tai centras, atsakingas už tai, kaip mokame priimti ir duoti meilę. Nuoskaudos, patirtys vaikystėje, santykis su tėvais įvairūs gyvenimiški atvejai blokuoja šį centrą. Todėl ši praktika padės jums atpalaiduoti tai, kas užspausta, leis jums išlaisvinti savo meilę, tam kad jaustumėte pilną gyvenimo džiaugsmą ir ramybę.

Atliekant šią praktiką uždėkite ranką ant širdies. Padėkokite jai, padėkokite sau, padėkokite Visatai, Dievui. Dėkingumas , labai stipriai aktyvina širdies centrą. Leiskite sau kasdien jausti širdies plakimą, šią energiją su kuria jūs eisite į savo gyvenimą, į santykį su vaikais, vyru, į savo darbus ar kūrybinius projektus. Juk Meilės energija stipriausia iš visų energijų.

4 praktika

Kūrybinis centras. Šis centras yra mūsų gerklės zonoje. Dažnai ne pasakome tai ką galvojame, slepiame emocijas, mūsų protas būna neramus. Ši praktika, padės aktyvuoti, atpalaiduoti kūrybinį centrą tam, kad lengvai galėtumėte išreikšti savo mintis, kad žmonės jus išgirstų. Atliekant praktiką galite galvoti apie savo tikslą, norą, kūrybinį projektą. Įsivaizduokite, kad jūsų savo tikslą nuolatos laikote savo dėmesio centre ir jį palaikote savo mintimis, kuris netolimame laikotarpyje taps materialiu. Tai praktika, kuri padės pašalinti visas kliūtis, tam kad tai, ko jūs norite taptų realybe.

5 praktika

Tai lyg visus centrus apjungianti praktika, kuri aktyvuoja jūsų intuiciją, padeda sudėlioti savo mintis ir atsikratyti vidinio chaoso, atkurti ryšį su aukščiausiuoju. Šią praktiką galite atlikinėti, kai norite pasijusti balanse, jaučiate įtampą arba nuovargį , norite pasikrauti. Tuomet skirkite 10-15 min. sau. Atliekant šią praktiką galite vizualizuoti spalvas, pamatykite save resurse ir balanse.

Atliekant šias praktikas skirkite laiko nusiraminimui. Sukurkite sau erdvę, kad jūsų niekas netrukdytų. Lengvai pakvėpuokite. Kuo ramesne būsite, tuo geriau seksis išgirsti ir pajausti save.

Šios praktikos, tai lyg jūsų vidinių namų tvarkytojas, kuris padeda atsikratyti vidiniu šiukšlių, kurių prisikaupia kasdienybėje.

Šiose praktikose aš esu tik mentorius, kuris jus veda , o jus esate tas žmogus, kuris pats ima atsakomybę į savo rankas ir padeda sau.

Jei jūs turite stiprių nuoskaudų, senų išgyvenimų, kurie jau pasireiškia per psichosomatiką, t.y.kūno pojūčius, skausmus, negalavimus ir jaučiate, kad jums reikalinga stipresne pagalba, galite kreiptis į mane, aš mielai jums pravesiu individualias sesijas pagal jūsų užklausas.

Su meile ir dėkingumu,

Lina 

35.00 €